Page Information

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

F.B.S.K. Helsingin johtokunta 2017-2018

Puheenjohtaja Jani

KejonenNoora Nyrhilä

janikejonen@gmailnoora.nyrhila@gmail.com

0400-628839

 

Varapuheenjohtaja

Jani Suomalainen

lastintheline@gmail.com

Sihteeri/tapahtumat

Laura Suutari

suutari.laura@gmail.com

050-3631963

 

Rahastonhoitaja

Jussi Meronen Panimoravintola Bruuverijussi.meronen@welhoAlatalo

jussi.alatalo@outlook.com

044040-28875697353494

 

Sihteeri

Mika Ammunét

mika.ammunet@gmail.com

 

Kilpailu ja Koulutus

Noora NyrhiläJani Kejonen

noorajanikejonen@gmail.nyrhila@gmail.com

 0400-902581

Jarno Salli

jarno.salli@live.fi

050-5355929

 

Kokoukset, tapahtumat

Laura Suutari

suutari.laura@gmail.com

Pr ja sosiaalinen media

Pirita Kallio Hotel Kämp Bar

pirita@fbsk.fi

046-5937097Tapahtumat

Janne Kuusela

kuusela85@gmail.com

044-5667772


Varajäsenet

Jussi Meronen

jussi.meronen@welho.com

044-2887569

 

Miklos Saikkonen

miklos.saikkonen@gmail.com

045-1230089